KONST / Litografier / Färglitografi 15989225
nr 1598 9225
Lennart Gram
(1910-1996), Sverige
Signerad, numrerad 331/350 - 70. Färglitografi, bildmått: 39x50 cm, yttermått inklusive ram: 47x57 cm
Lennart Gram, svensk målare och tecknare född 1910, död 1996.
måndag 19 februari 2024
kl 18:43:10
Lennart Gram
Läs mer om Lennart Gram